Østfoldtrykkeri

Vi er

#Design #Trykk #Digitaltrykk #Kopi

Om oss

Hvem er vi?

Vi er en kreativ og profesjonell trykkeribedrift beliggende i Askim, Østfold.

 

Østfold Trykkeri AS tilbyr alt innen grafiske tjenester, og vår produktportefølje spenner fra brevark og visittkort til avanserte brosjyrer og foldere. Vi designer gjerne trykksaken fra første strek i samarbeid med deg som kunde. Når alt på denne måten er samlet på ett sted, kan kostnadene holdes på et fornuftig nivå. Det kommer deg som kunde til gode.

 

 

Vi fokuserer på kvalitet og levering til riktig tid, og vi jobber sammen med kunden for å tilfredsstille de krav som blir satt. Blant våre kunder finner vi landsdekkende organisasjoner, forlag, reklamebyråer, kommuner og små og store lokale virksomheter.

 

 

Har du ikke prøvd oss ennå?

Benytt sjansen nå!

-Du vil helt sikkert bli fornøyd!

Noen eksempler

våre ansatte

Geir Kaas

Mona viksaas larsen

Tone Henriksen

Arild spaniland

Lisbeth svendsen

daglig leder

 

905 86 374

geir@ostfold-trykkeri.no

prosjektleder/salg/grafiker

 

454 00 555

mona@ostfold-trykkeri.no

ordresekretær/sentralbord

 

69 81 88 99

tone@ostfold-trykkeri.no

grafiker

 

916 77 287

arild@ostfold-trykkeri.no

grafiker

 

916 77 289

lisbeth@ostfold-trykkeri.no

anders skarra

Svein hellerud

Odd ingar brattås

thomas aamodt

Morten bergersen

grafiker

 

916 77 286

anders@ostfold-trykkeri.no

grafiker

 

916 77 291

svein@ostfold-trykkeri.no

trykkerileder

 

69 81 88 99

odd.ingar@ostfold-trykkeri.no

trykker

ferdiggjører

 

916 77 288

Våre produkter

Vi trykker det meste på papir - kun fantasien setter grenser!
Vi kan også tilby mange flotte produkter innen messemateriell.

Ta gjerne kontakt med oss for å få tilsendt brosjyren vår.

send filer

Send oss filer
i alle størrelser.

fint hvis du skriver på
hvem sendingen er til  :)

Kontakt oss

Har du prosjekter på gang?

la oss snakke sammen i dag

kontakt oss

Besøksadresse

Vangsveien 10, Østfold Næringspark

1814 Askim

 

Telefon 69 81 88 99

post@ostfold-trykkeri.no

postadresse

Postboks 1040, 1803 Askim

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

© 2015 Østfold Trykkeri AS

© 2015 Østfold Trykkeri AS